HAKKIMIZDA

Web sitemiz 1999 yılında yayın hayatına başlamış olan kişisel bir sohbet servisidir. Kullanıcılarına ücretsiz olarak arkadaşlık ve sohbet hizmeti sunmaktadır. Kendi alanında hatrı sayılır sitelerden birisi olan Turkcechat.ORG köklü geçmişi, elit kullanıcı kitlesi ile internet kullanıcılarının en çok tercih ettiği sitelerden birisidir. Günümümüzde teknolojilerin mobil alana kayması ile alt yapısındaki değişimler ile buna uyumlu hale gelen ve ziyaretçi sayılarını günden güne arttırmış bulunmaktadır. Güvenli ve kaliteli arkadaşlıklar için akla gelen ilk adres olan Turkcechat.ORG her zaman kullanıcı memnuniyetini benimsemiştir. En büyük arama motoru olan Google ve diğer arama motorları üzerinden tüm sohbet aramalarında sizlere ulaşmaktadır.

MİSYONUMUZ

Özgün ve güncel bir anlayış ile siz değerli kullanıcılarına ulaşmayı hedefleyen yönetim kadromuz ile Türkiye'nin en büyük Sohbet Sitesi olma hedefinde sizlerin güvenini ve beğenisini kazanmayı kendisine görev edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi ve gelişen teknolojiler ile güne ayak uyduran, çağdaş, kaliteli ve elit bireylerin tanışma ve arkadaşlık amacıyla ilk tercihi olan mobil sohbet sitemiz kullanıcısına verdiği kaliteli hizmeti ve mutlak ilkesi olan saygı ve memnuniyeti kuruluşundan günümüze kadar taşımıştır.